0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. Ö. .

Hollanda Rotterdam dan Türkiye ye Contest 32 transferi yapıyorum .
Kuzey denizinden Akdeniz'e tır ile inecek tüm süreçleri you tube kanalında paylaşıyorum .

[ Invalid YouTube link ]

*

E. S.

Ynt: Hollanda / Türkiye Yelkenli Tekne Transferi Başladı....
« Yanıtla #1 : Mart 26, 2024, 12:39:14 »
Gökhan korsanim youtube linki çalışmıyor.  Yenilerseniz  takip edebiliriz.

*

E. Ç.

« Yanıtla #2 : Mart 26, 2024, 12:56:28 »

Edit: Forumda kanal linkleri paylaşılamıyor. Sadece video linkleri paylaşılabiliyor.
« Son Düzenleme: Mart 26, 2024, 13:00:36 Gönderen: Erdem Çakır »

*

S. K.

« Yanıtla #3 : Mart 26, 2024, 15:20:40 »
Cumartesi akşam üstü oradaydım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap (Gerçi Gökhan korsanın video yeni ama Temmuz 2023 diyor videoda)

Niyetim marin marketleri ve varsa ikinci el ürün bulabileceğim yerleri gezmek ve bulabilirsem check-in bagajına sığabilecek elektronikler almaktı... Ama çok pis bir yağmur vardı ve biz de o havada fazladan yol yürümeye üşenip arabayı blue-zone içine park etmiştik (hem limitli süre hem de hafta sonu hafta içi fark etmiyor, saat aşılırsa veya konsolda park saatini gösteren mavi disk yoksa 40€ yapıştırıyorlar)...

Köprü üzerinden marinaya bakıp hızlıca bir katedral turu yapıp dönmek zorunda kaldık... Gerçekten de gel-git izleri ve limanın dimdik duvarları olay mahallinin "lê credit-card captain" grubunun ve hatta benim gibilerin bile ait olmadığı bir bölgede olduğumuzu hissettiriyordu...

Canım Akdeniz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap