0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ç.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Z. K.

Marinadanmı çalınmış🤯
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2024, 00:26:18 Gönderen: Zeki Karadeniz »

*

E. S.

Marinadanmı çalınmış🤯

İşin gerçekten en ilginç yanı bu. Turgutreis D marin gibi bir marinadan bile elini kolunu sallayarak tekne calabiliyorlar demek ki Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Küçük marinalarda gece palamar servisi olmuyor, tonozu atıp çıkıyorsun ama 7 24 palamar servisi bulunan marinalar kendi başınıza çıkmanıza izin vermiyorlar.

*

Ö. Ö.

Marinaların umrunda değil, size imzalattıkları sayfalarca sözleşmeye göre hiçbir sorumlulukları da yok sanırım.

2018'de Pendik'teki havalı marinadan eski transfer müşterimin teknesi çalınmış, haberleri yok, 1 hafta sonra tekne sahibi marinaya gelip teknem nerede deyince çalındığı çıkmıştı ortaya.

*

Y. A.

İşin gerçekten en ilginç yanı bu. Turgutreis D marin gibi bir marinadan bile elini kolunu sallayarak tekne calabiliyorlar demek ki Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Küçük marinalarda gece palamar servisi olmuyor, tonozu atıp çıkıyorsun ama 7 24 palamar servisi bulunan marinalar kendi başınıza çıkmanıza izin vermiyorlar.
Altında havalı bir araba varsa istediğin marinaya elini kolunu sallayarak girersin. İlk elden tecrübe ettim.

*

E. S.

Altında havalı bir araba varsa istediğin marinaya elini kolunu sallayarak girersin. İlk elden tecrübe ettim.

Ben de güvenlik beni tanıdı artık diye seviniyordum, arabam havalıymış demek ki:))
*

E. A.

geçen hafta teos marinanın servis bölümüne gireyim dedim almadılar . eğer ara kapıları birileri sizin için açmazsa teknelerin olduğu kısma da girilemiyor. (ha insanımız çok yardımsever. girecekseniz açayım dedi biri geçen gün. dedim sağolun birini bekliyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. K.

Valla ben Yalova'da kimsenin gözünün yaşına bakmıyorum... Zaten pontonların dibi bir sürü kafe-bar, gelen giden belli değil... 5-10 metre arkamdan biri yürüyorsa acele edip QR kodumu okutuyor ve kapının yayının keyfini beklemeden elimle iterek şak diye kapatıyorum; dönüp k.çımı tekneme gidiyorum...  Arkamdan ne küfür yiyorumdur kim bilir...

Önemli değil, benim yüzümden teknesi soyulan bir komşumun, olay sonrası güvenlik kamerasını seyredip, hırsıza kapıyı benim açtığımı görünce edeceği küfürdense; cebinden telefonunu çıkartıp uygulamayı açmaya üşenen birinin edeceği küfre razıyım... Umarım F pontondaki komşularım da böyle düşünüyorlardır...
*

A. K.

Bende kapıda birisi bekliyor olsa bile içeri almıyorum. (Sedat kaptan ve Tanıdıklar hariç tabi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)
Şimdiye kadar 5 defa evine hırsız girmiş bir kişi olarak aynı prensip apartmanda da geçerli , ilaveten kargoculara kesin yol vermem. Kim sipariş verdiyse kendi açsın.
-Birisini görsemde daire no ve isim soyadı alırım.
-Apartmanda zillere sadece soyadı yazdırırım.
-Eğer kamera sistemi varsa kayıt bölümünü çok farklı kilitli bir yere aldırırım. Hjırsızların ilk bozdukları veya aldıkları kayıt cihazı veya harddisk oluyormuş.

Polisin ifadelerine göre, malum sebeplerden dolayı en az 5 defa ciddi görüşmelerimiz oldu ,  apartmanlarda en çok aksam yemek saatlerinde ve gezmeye gidilen saatlarde soygunlar oluyormuş
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2024, 17:48:59 Gönderen: Atilla Kaplan »