0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. E.

Ynt: Marinegas cuisine
« Yanıtla #30 : Kasım 12, 2016, 20:03:57 »
Marine tüpler 20.2 cm çapında ve üstünde yandan çıkışlı vana var. Diğer tüpler 23 cm çaplı. Ikisi de 2 lt gaz bulunduruyor içinde.

İpragaz çok övünüyor tlf 4444772 arayın neredeki bayiinizde var. Niye her yerde yok deyin kulağını çekin.. Hepimiz yaparsak bayilerine göndermeye başlarlar belki. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #31 : Kasım 12, 2016, 20:16:26 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Marine tüpler 20.2 cm çapında ve üstünde yandan çıkışlı vana var. Diğer tüpler 23 cm çaplı. Ikisi de 2 lt gaz bulunduruyor içinde.

İpragaz çok övünüyor tlf 4444772 arayın neredeki bayiinizde var. Niye her yerde yok deyin kulağını çekin.. Hepimiz yaparsak bayilerine göndermeye başlarlar belki. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hemen, yarın arayacağım.

*

A. E.

« Yanıtla #32 : Kasım 14, 2016, 11:55:17 »
Ben Bakırköy'deki bayii aradım. Piknik tüpten biraz pahalı olduğunu (25 TL, depozit 70 tl) söyledi. ben aynı fiat zannediyorum niye böyle deyince attı; içinde propan var dedi. Sonraki bayii biraz pahalı ama bilmiyorum fiatını, bütan gazı var içinde dedi. Bilgilerinize.

Sonuçta memleketimizde var. Bayiler pt günü söylenirse haftalık sevkin salı olduğunu ve getirebileceklerini söylüyorlar.

*

E. O.

« Yanıtla #33 : Mayıs 03, 2017, 09:00:38 »
Konuyu biraz hortlatmak olacak ama bu marinegas kalamış civarı nerede vardır. 4-5 ipragaz bayi aradım anlamadılar. Çağrı merkezi bana büyükçekmecedeki bayisinin numarasını verdi. "Olmaz ben kadıköydeyim" dedim ısrar etti "siz arayın onlar yardımcı olur" dedi. "Peki" dedim aradım çekmecedeki bayi "ben sana bi numara gönderirim kadıköy tarafından" dedi ve tabi göndermedi. Ne gazmış anlamadım....

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2017, 09:02:02 Gönderen: Emre Osma »

*

M. R.

« Yanıtla #34 : Mayıs 03, 2017, 09:29:23 »
Ben çağrı merkezini aramıştım 10 gn kadar önce önce bağdat caddesinin fenerbahçe tarafında bir bayide var demişlerdi. Çağrı merkezine onu sorun size numarasını verir. Bu arada ben oradan almadım yolda ayvalıkta 30 TL gazı 45 TL depozitosu ile yeni bir tüpe 75 vererek yedeklemiş oldum.

*

H. E.

« Yanıtla #35 : Mayıs 03, 2017, 10:08:25 »
Küçükyalı'daki bayii döve döve adam ettim. Artık sipariş verip getirteebiliyor. Ona bir uğrayın isterseniz.

Yeri burası: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

u.

« Yanıtla #36 : Mayıs 03, 2017, 10:15:44 »
Bende livar kapaklarının içine en büyük boy tüplerden koymuşlar onujda altına su kontraplağından bir sehpa yanlarınada döküm kömür sobalarının kazanından bir çerçeve yapmışlar biraz livarımı kaplıyor ama artısı NORMAL dedantor ve aylardır uğraşıyorum bitiremiyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. O.

« Yanıtla #37 : Mayıs 03, 2017, 18:08:09 »
Herkese çok teşekkürler. Bir sorum olacak. Dedantör kelepçe vs değiştirip oraya bildiğimiz küçük tüp koysam ne olur. Marinegas derdi bitse istediğim markayı dedantör uyuyorsa kullansam?

*

N. Ö.

« Yanıtla #38 : Mayıs 03, 2017, 18:46:09 »
Herkese çok teşekkürler. Bir sorum olacak. Dedantör kelepçe vs değiştirip oraya bildiğimiz küçük tüp koysam ne olur. Marinegas derdi bitse istediğim markayı dedantör uyuyorsa kullansam?

Piknik tüp bukadar yaygınken neden marinegas diye birşeyin peşinde koşuluyor anlamakta zorlanıyorum.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben yıllardır piknik tüp kullanıyorum ve hiçbir sorunum olmadı.
*

H. E.

« Yanıtla #39 : Mayıs 03, 2017, 19:02:45 »

Piknik tüp bukadar yaygınken neden marinegas diye birşeyin peşinde koşuluyor anlamakta zorlanıyorum.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tüp dolabına piknik tüpün sığmadığını düşünün...
*

N. Ö.

« Yanıtla #40 : Mayıs 03, 2017, 19:26:31 »

Tüp dolabına piknik tüpün sığmadığını düşünün...

Evet bu bir sebep olabilir ama tüp dolabını 3cm kadar geniş yapsalardı bu sıkıntı hiç yaşanmayacaktı .

Tüp dolaplarını tasarlayanların kulaklarını çekmek lazım demekki...    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #41 : Mayıs 03, 2017, 19:28:59 »
...

Evet bu bir sebep olabilir ama tüp dolabını 3cm kadar geniş yapsalardı bu sıkıntı hiç yaşanmayacaktı .

Tüp dolaplarını tasarlayanların kulaklarını çekmek lazım demekki...    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çektim. Tüp yine sığmadı. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. O.

« Yanıtla #42 : Mayıs 03, 2017, 20:25:23 »
Sığma sorununu ve bağlantı konusunu aşarsak sıkıntı yok diye düşünüyorum. Doğru mu anladım kaptanlar?

*

N. Ö.

« Yanıtla #43 : Mayıs 03, 2017, 21:01:44 »
Sığma sorununu ve bağlantı konusunu aşarsak sıkıntı yok diye düşünüyorum. Doğru mu anladım kaptanlar?

Evet, ben de sizin gibi düşünüyorum.
*

T. A.

« Yanıtla #44 : Mayıs 03, 2017, 23:04:55 »
Başka bir başlıkta bu konuya değinmiştim. Teknelerde marin olmayan detantör kullanımı Avrupa'da yasak: