0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. E.

Ynt: Marinegas cuisine
« Yanıtla #15 : Mart 13, 2013, 11:46:49 »
   Tahsin Korsan'ım,
Ben Foça'dan 15. tl'ye aldım en son.
   Sevgilerimle

*

T. A.

« Yanıtla #16 : Mart 13, 2013, 13:02:06 »
Biz geçen yaz hep marinegas kullandık. İstanbul'dan çıkarken bulamayız korkusuyla 3 tüple çıktık. 1 tüp ortalama 15 gün gidiyor. Hep 2 yedek olduğundan rahattık. Gerçi güneyde bulamadığımız yer olmadı. (bozburun dahil) ortalama 15 lira civarında dolduruyorlardı. Geçmek isteyenler gönül rahatlığıyla geçebilir.

*

H. E.

« Yanıtla #17 : Mart 13, 2013, 13:22:51 »
Ya tamam, güneyde yaygın, anladık da İstanbul'da yok!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Şimdi bir tüp için Marmarise'mi gidecez?

*

D. Y.

« Yanıtla #18 : Mart 13, 2013, 13:36:42 »
İzmir den uçak kargo yapayım mı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. A.

« Yanıtla #19 : Mart 13, 2013, 13:45:28 »
Hakan korsanım " İstanbul'dan çıkarken bulamayız korkusuyla 3 tüple çıktık" dedim ya. :-)) Var yani.
Biz Pendik'in biraz ilerisinde bulmuştuk.

*

T. Ö.

« Yanıtla #20 : Mart 13, 2013, 14:00:26 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
...
Şimdi bir tüp için Marmarise'mi gidecez?
Eninde sonunda gideceksin, bari tüp bahanesi ile bir an önce git.

TANER
*

B. S.

« Yanıtla #21 : Mart 13, 2013, 14:11:56 »
marinegas'ın normal piknik tüpten ne farkı var acaba ? Bir de fiyat farkı nedir ?

*

H. E.

« Yanıtla #22 : Mart 13, 2013, 14:32:22 »
marinegas'ın normal piknik tüpten ne farkı var acaba ? Bir de fiyat farkı nedir ?

... ortalama 15 lira civarında dolduruyorlardı. ...

...
Ben Foça'dan 15. tl'ye aldım en son.
   Sevgilerimle

Merhaba
...Fiyatı  normal  2 kg  piknik  tüp ile  aynıydı   en  son  12 tl  mi  15  tl  mi  ne  vermiştim.Herkese  kolay  gelsin.

Henüz alamadığım için fiyatını bilmiyorum ama içimden bir his 15 TL diyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

...

Bi de mesajları okuyorum.
*

B. S.

« Yanıtla #23 : Mart 13, 2013, 15:06:45 »
İpragaz ile konuştum. Wim de bayileri varmış. Ben de yarın bakıcam ..
*

E. A.

« Yanıtla #24 : Mart 13, 2013, 17:17:36 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Engin Korsan, buradaki resimler ne kadar da benim koyduğum resme benziyor?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu sayfalardan bulduğum bayi ile yaşadım zaten macerayı.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
sabah sabah sazan gibi atlamışım..
sonradan ben de farkına vardım ama edit şansım çoktan bitmişti 
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. L.

« Yanıtla #25 : Mart 13, 2013, 18:43:04 »
Hakan korsan
Gecen sene ben kalamistaki tekneme cekek yerindeki Horizon'dan siparis vermistim.
Yenisini getirtip hatta montajini da yaptirmislardi.
Hala yaparlar mi bilmiyorum isterseniz bir sorun.
*

K. D.

« Yanıtla #26 : Mart 13, 2013, 21:00:01 »
HAKAN korsan , pendik marinadaki dukkan 20 tl aliyor , bilginize ...
*

M. D.

« Yanıtla #27 : Mart 13, 2013, 21:48:25 »
Bu tüplerin kapasiteleri klasik olanlarla aynı mı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bir de boyutları Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. G.

« Yanıtla #28 : Mart 14, 2013, 11:24:45 »
Marin olmasının ne farkı var?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Etrafına sarılı havuzluktaki dolabına koyarken sürtünmeden boya bulaştırmasın diye koydukları plastik bant mı? Bilmiyorum ama ben mahalle tüpçüsünden aldığım bildiğimiz piknik tüpünü kullanıyorum. her yerde de buluyorum. (Gerçi şimdi onlara da bant takmaya başladılar.)
*

S. Z.

« Yanıtla #29 : Mart 14, 2013, 11:28:58 »
Marin olmasının ne farkı var?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Etrafına sarılı havuzluktaki dolabına koyarken sürtünmeden boya bulaştırmasın diye koydukları plastik bant mı? Bilmiyorum ama ben mahalle tüpçüsünden aldığım bildiğimiz piknik tüpünü kullanıyorum. her yerde de buluyorum. (Gerçi şimdi onlara da bant takmaya başladılar.)

Aynen  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Fırını dahi kullanmama ragmen sezonda ancak 2 tup kullaniyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap