0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. M.

Ynt: Teknede ısıtıcılar, ısınma problemleri ve çözümleri
« Yanıtla #240 : Ocak 15, 2017, 00:16:29 »
Marmaris miknatis yat

*

Ö. Y.

« Yanıtla #241 : Ocak 15, 2017, 03:37:18 »
Teşekkürler sevgili dostlar, sanırım aradığım desteği ve ustayı buldum. Pazartesi hayırlısıyla webasto hizmete amade olacak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

T. D.

« Yanıtla #242 : Ocak 15, 2017, 21:41:12 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2017, 21:42:36 Gönderen: Türker Diker »

*

Ş. Ö.

« Yanıtla #243 : Ocak 15, 2017, 21:54:10 »
İki kez kullandık kaza bela olmadı soğuğu kırıyor.

*

T. D.

« Yanıtla #244 : Ocak 15, 2017, 22:27:21 »
İki kez kullandık kaza bela olmadı soğuğu kırıyor.
Üstünde tereyağlı yumurta çok lezzetli oluyor..

*

M. A.

« Yanıtla #245 : Ocak 16, 2017, 10:43:15 »
Teşekkürler sevgili dostlar, sanırım aradığım desteği ve ustayı buldum. Pazartesi hayırlısıyla webasto hizmete amade olacak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

Resetlemeyi denediniz mi? (Sigortasını çıkartıp, 5-10dk bekleyip tekrar takarak) Teknolojik aletlerde ilk kapatıp açmayı denerim hep..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. C.

« Yanıtla #246 : Ocak 17, 2017, 06:27:47 »
Düşük voltaj geldiğinde de webasto böyle saçma sapan hatalar verebiliyor mutlaka voltajı kontrol edin bir kez başıma geldi.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. A.

« Yanıtla #247 : Ocak 17, 2017, 09:09:20 »
Merhaba
Benim teknedeki webasto çok güzel çalışıyordu dalgalı ve çalkantılı bir seyirde içeri egzos kokusu gibi bir koku verdi ve kapadım sonra çalıştı ama ertesi gün çalışmamaya başladı 9 çakar yapıp sonra hızlıca bi kaçtane ve tekrar 9 çakar la uyarı verior sizce ne olabilir

Eberspsher markada başıma geldi  ,aleti dikkatlice kablo ve hortum bağlantılarından ayırıp plastik dış kabini sökün .Alüminyum gövdeyi yıldız başlı (sanırım unuttum) alien ile sökün dikkatlice içeride yanma odası meydana çıkacak  muhtemel simsiyah kurum tutmustur  bulaşık deterjanı ile güzelce yıkayıp temizleyin durulayin. Kuruduktan sonra. Toplayıp çalıştırın sorun kalmiyacaktir
*

A. K.

« Yanıtla #248 : Temmuz 26, 2017, 13:54:12 »
Kendi aracım için almayı düşündüğüm türk malı kabin içi ısıtıcı (Dai Marka) bakmanızı tavsiye ederim.
Kara taşıtları için olanlar olduğu gibi marine tipleri de mevcutmuş. Faklı büyüklükte hacimleri ısıtmak için farklı kapasiteleri de var.
Firmayı arayınca Mahit bey çıkıyor çok ilgili. Her türlü sorunuzu cevaplıyor.
En önemlisi fiyat olarak ithal ürünlere göre çok uygun.

*

N. O.

« Yanıtla #249 : Ağustos 13, 2017, 18:18:21 »
Bu sicakta bu konuda nerden hortladi diye sordum aslinda. Demirdeyim foruma bakarken soguk gunler geldi aklima...hani her fani bir gun tadacaktir muhabbeti gibi ... ilk zamanlar 10 watlik bir elektrikli sicak hava uflemesi kullaniyordum. kablosu da oldukca uzundu cunku gercekten sogukta dibinde olmazsaniz tekneyi isitmak soyle dursun , donan parmaklarinizdaki his kaybini bile geri vermiyordu meret. Teknede proje uretmeyi ve cizim yapmayi cok seviyorum. Kisin ozellikle. Webasto ideal bir cozum oldu. Iki adet 5500 taktirdim.ama marin hikayesi tamamen kandirmaca. Bir farki yok cihazin. Ikisini de gordum ve ucuz olanini tercih ettim. toplamda yari yariya mal oluyor diyebilirim. Artik ustanin sizi nasil gordugune bagli )) Salon icin kurduguma bir de havuzluk icin 90 lik hortum taktim.kisin en zor havada bile cok ise yariyor. Ozellikle de sigara iciyorsaniz.  Salon icin kurulan depodan mazotu alirken , kamaralara bagli olan icin 20 litrelik bir bidon  kullaniyorum. Gece acik birakmaya gerek yok ya da en dusuk ayar yeterli oluyor. 15 gun yetiyor. Hortumlar sintineden gectiginden sintine de surekli sicak ve kuru kaliyor , teknede de rutubet olmuyor.  Reklam gibi olmasin ama bu is icin en ideali bu cihazlar. 10 -15 dakikada sogugu kiriyor , 40 dakikada  ise 24 -25 dereceye cikariyor isiyi. Abartmaya gerek yok  , kazak ile oturuyorum ama en azindan yuzumde ve ellerimde usume hissetmiyorum. 20 derece bile disarisi 3 derece iken mukemmel bir his ))

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

H. Z.

« Yanıtla #250 : Ağustos 14, 2017, 01:46:38 »
Yalla, 6. sezonu halla ellemedim Eberşıpayer veya Vebasto (ki Vebasto candır)

Yusuf,hem de kendisi de korsan bu işi halleder. İsteyene özelden telefonunu verebilirim. GeKopediada var mı sahi?
*

F. M.

« Yanıtla #251 : Ağustos 14, 2017, 15:35:30 »
evler için kullanılan mobil klimalar var bazıları bu mobil klimaları tekne içinde kullanıyorlar bilmiyorum kullanan gezgin korsan varmı performanslı mı randıman veriyor mu acaba?
*

H. Z.

« Yanıtla #252 : Ağustos 14, 2017, 16:17:50 »
Yer sorunu yaratıyorlar.
*

M. A.

« Yanıtla #253 : Ağustos 14, 2017, 17:01:19 »

Yusuf Usta iyidir,  ben de ona taktırmıştım.. 
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

R. E.

« Yanıtla #254 : Kasım 04, 2020, 20:57:33 »

Zamanı geldi. Konuyu canlandıralım.
Benim gibi kış için ısıtıcı bakıp da bir karara varmamış olanların düşünmesine katkısı olabilir konunun.
Bir de elbette yeni deneyimler, yeni ürünler, yeni modeller tanıtılır.
İyi de olur.