0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ç.

Bavaria 46 vision ile ilgili yorum yapar mısınız!!!
« : Aralık 10, 2016, 21:03:18 »
Bu tekne ile ilgili,bilgisi ve yorumu olan tüm korsanlardan yardım talep ediyorum.
Hepinize şimdiden teşekkür ederim...

*

T. A.

Ynt: Bavaria 46 vision ile ilgili yorum yapar mısınız!!!
« Yanıtla #1 : Aralık 11, 2016, 10:47:27 »
Murat korsan merhaba, ilk çıktığında  bayağı inceleyip 2 kez de gezmiştim. Havuzluktan aşağı inen kapının sancağa alınması ve böylelikle çok büyük ve kullanışlı bir masa/yatak yaratılması, iner inmez  sol tarafınızda elinizin altında her an olması gereken aletler için özel bir bölüm eklenmesi gibi oldukça ilgi çekici özellikleri vardı. Aklımda kalan 2 negatif nokta vardı. Bir Bavaria için fiyatı fazla yüksekti. Bu boyda bir tekne için buzdolabı çok küçük ve üstelik kullanışsızdı. Tabii aradan 4 sene gecti. Hatırladıklarım bunlar...

*

A. S.

« Yanıtla #2 : Aralık 11, 2016, 12:09:25 »
Birde arka kamaraya tuvaletin içinden geçiliyordu galiba.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Türkiye de ki ilk kullanıcıyı tanıyorum. Hatta kendisi Türkiye nin en büyük yat üretici firmalarından birinin Genel Müdürü...
İlk fuarda sergilenen tekne onunki idi.
Seçiminden pişman oldu ve sattı 2 sene sonra..
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2016, 12:10:55 Gönderen: Ahmet Solmaz »

*

E. A. A.

« Yanıtla #3 : Aralık 11, 2016, 12:16:39 »
Tunç ve Ahmet ne derler bilmiyorum ama ben çok beğenmemiştim. Faydalı bir iki atraksiyon var tamam da arka kabinleri görünce fikrimi değiştirmiştim. Bavarianın 46 crusier ı için ise fikrim tam tersi , hele yeni modelleri harika... Mangır sorunu olmasa kesin alırım, ben işe konfor keyif açısından bakan biriyim yalnız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. S.

« Yanıtla #4 : Aralık 11, 2016, 18:34:17 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tunç ve Ahmet ne derler bilmiyorum ama ben çok beğenmemiştim. Faydalı bir iki atraksiyon var tamam da arka kabinleri görünce fikrimi değiştirmiştim. Bavarianın 46 crusier ı için ise fikrim tam tersi , hele yeni modelleri harika... Mangır sorunu olmasa kesin alırım, ben işe konfor keyif açısından bakan biriyim yalnız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tamamen aynı fikirdeyim...
Vision biraz fiyasko oldu ama yeni crusier bence de Bavaria nın yüz akı ve her kuruşunu hak ediyor...

*

S. Ş.

« Yanıtla #5 : Aralık 12, 2016, 18:58:39 »
46 modelinin yuksek durusu beni hep cezbediyor..
*

F. A.

« Yanıtla #6 : Mart 08, 2017, 19:24:38 »
Merhaba
Bavaria 46  cruiser ın  owens versiyonunu 2005 model aramaktayım ( ranzaların olmadığı başkamara yatağının büyük olduğu )   genel olarak bavaria  46  cruiser hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim (2005 model - eski kalıp)
*

F. A.

« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2017, 17:12:45 »

Merhaba
Bavaria 46  cruiser ın  owens versiyonunu 2005 model aramaktayım ( ranzaların olmadığı başkamara yatağının büyük olduğu )   genel olarak bavaria  46  cruiser hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim (2005 model - eski kalıp)
*

E. A. A.

« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2017, 23:38:16 »

Merhaba

Arkadaşımda var ,marina komşum sanırım gerçekte  47 feet oluyor bunlar , geniş ön kamara var , ferah bir tekne. Hırvatistan bu modellerin cennetidir oradan bakabilirsiniz... Tabii yabancı bayrakta kalacaksanız aksi takdirde  sözümü unutun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2017, 23:39:27 Gönderen: Emin Alp Alayunt »
*

F. A.

« Yanıtla #9 : Haziran 29, 2017, 00:51:31 »
Bir tane Türkiye de alman bayraklı tekne buldum. donanımları iyi. kondisyonu iyi. bakımlı.  motor saati 5300. bir almana ait Türk bayrağına geçişte aslında tekne sahibinin Türk olması diye bir şart yok. Türk bayrağına geçirilebilir diye düşünüyorum.Fiyat konusunda anlaşamadık. anlaşabilirsek 80.000 Euro istiyor.
*

T. A.

« Yanıtla #10 : Haziran 29, 2017, 06:52:18 »
Motor saati 5300 mü? Bu tekne charter'dan çıkma o zaman...
*

F. A.

« Yanıtla #11 : Haziran 30, 2017, 11:00:10 »
Motor saati 5300 mü? Bu tekne charter'dan çıkma o zaman...

charter den çıkmış değil  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap halen çalışıyor. tekne frankonia da . başpervane, radar var, yelkenleri şu an yeni dikiliyor, ören marinada gördüm tekneyi, lifte almadık,  bu tekne alınırmı tekneye 80.000 Euro istiyorlar ben 70.000 Euro teklif ettim ama kafamda da bir ton sor işareti kaldı.  abilerimden tavsiye bekliyorum.
*

E. Ç.

« Yanıtla #12 : Haziran 30, 2017, 12:21:41 »
Sunbird Marmaris listesinde.

« Son Düzenleme: Haziran 30, 2017, 12:22:21 Gönderen: Erdem Çakır »
*

F. A.

« Yanıtla #13 : Temmuz 03, 2017, 15:28:21 »
Sunbird Marmaris listesinde.

Bu tekneye baktım YALANCIBOĞAZDA bu teknenin ismi YAMMAYA bir rusa ait  gebekumda Ekim 2011 de karaya oturmuş. Pert bir tekne
*

F. A.

« Yanıtla #14 : Temmuz 03, 2017, 21:38:44 »
sevgili gezgin korsan abilerim. tecrübeli insanlar,  yorumlarınız nedir aydınlatın