0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

U. K.

Ynt: Azcık buzlar eriyor...
« Yanıtla #15 : Nisan 24, 2017, 08:40:31 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
2 hafta sonra Mv Corinthian'in Lizbon'daki dry dock ve refurbishment isini tamamlayip Kopenhag'ta Mv Clio'ya katilacagim. Yaz boyunca Baltik Denizi'nde seferler yapacagim.

Buradaki onemli nokta Mv Corinthian'dan ayriliyor olmam Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu kis Antarktika'da olamayacagim. Uzuldum mu? Hayir, hic uzulmedim.

Buzlarin arasinda, sogukta seyir yapmak gercekten akilli isi degil.

Ama sicak kahvemi yudumlarken zevkle yapanlarin seyir notlarini okur, cektikleri belgeselleri seyrederim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ozgur ve Ugur korsanlarin hayalleri benim midemin buzusmesine ve hatta hafiften soguk soguk terlememe yol aciyor.

Umarim her sey gonlunuzce olur, amaciniza ulasirsiniz.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Cenk kaptan
Günaydın
Etabın zor olduğunun farkındayım. Güzel olan kısmı işin hayali ve gerçekleştirme emeli Ancak bu işin bütün kısımları zor.
Sponsorluk, teknenin  kiralanması , boylam seyri , Final olarakta kutup seyri (2  senelik bir seyir sonrası olan etap) tabi birde yaş mevzu ve kutuplarını o dönemdeki hali
Anlayacağın hepsi kendine göre bir zorlu etap
Bu esasında yaşadığın dünyada senin en son saygı duruşun ve yanında olmanla ilgili
Olay ne bir şöhret ne bir haz bu esasında olmakta olan dünyanın sömürülmesine ve yok olmasına baş kaldırı
Üşümek yok , kaygı yok ölüm korkusu yok
O açıdan bakarsan bu işte sadece bir duruş ve amaç var
Uzaklara giden bu amaçta olan her yelkenci içinde aynı şey geçerli bence
İster kutup olsun isterse dünyanın bir ucu