0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. G.

Ynt: Companionway door 'a siz ne diyorsunuz?
« Yanıtla #15 : Aralık 28, 2016, 23:14:46 »
Erol abi,

Firma Ali korsani duymus tekneyi geri alacaklarmis Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Y.

« Yanıtla #16 : Aralık 28, 2016, 23:19:24 »
Niye ki? LPG'mi taktırmış? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

yine bir konuyu baltaladım, ellerim kırılsın... kahrolayım ben Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap özür Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

« Yanıtla #17 : Aralık 29, 2016, 00:10:43 »
Lpg olsa iyi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. C.

« Yanıtla #18 : Aralık 29, 2016, 09:11:47 »
Bu arada bu malzeme 150 tl tuttu lazerde kesildi.

Bittiğinde şöyle bir şey olacağını umuyorum ;

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #19 : Aralık 29, 2016, 09:28:26 »
Murat korsanım,Güzel görünüyor,bu arada aklımı çeldin başıma iş açtın:)

Böyle veya başka amaçlar için bir şey yapmak isteyen korsanları bilgilendirmek adına.
Kütük alüminyum,şekilli mermer,kütük sert plastik malzemeler,camlar,su kontrası,300 mm kadar su jetinde kolayca kestirebilirsiniz..

*

M. C.

« Yanıtla #20 : Aralık 29, 2016, 09:33:05 »
Benim kapının dışarı açılma şansı olsaydı süper olurdu ama malesef hiç uygun olmaz bu nedenle biraz uğraştırıcı olacak ama istediğim gibi olursa gayet kullanışlı olur.

Gerçi dediğim gibi bunca zamandır o çift kat plexi ile uğraşan birisi için içeri açılmış dışarı açılmış hiç bir fark yok her türlüsü eskisinden çok çok daha iyi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #21 : Aralık 29, 2016, 09:45:31 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Benim kapının dışarı açılma şansı olsaydı süper olurdu ama malesef hiç uygun olmaz bu nedenle biraz uğraştırıcı olacak ama istediğim gibi olursa gayet kullanışlı olur.

Gerçi dediğim gibi bunca zamandır o çift kat plexi ile uğraşan birisi için içeri açılmış dışarı açılmış hiç bir fark yok her türlüsü eskisinden çok çok daha iyi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Teknenin orjinaliğini bozdun:)
*

M. C.

« Yanıtla #22 : Aralık 29, 2016, 12:18:15 »

Teknenin orjinaliğini bozdun:)

Orjinal değil ki zaten, ben imzamı atınca olacak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ş. Ö.

« Yanıtla #23 : Aralık 29, 2016, 15:31:54 »
Şimdi şu an benim kamara giriş kapısı ahşap, pleksi yapıldığında içerisi olduğu gibi görünmüyor mu.Evlerimizdeki kapıların içeriyi gösterir olması gibi bir şey değil mi bu?Bir de havalandırma için diogonal delikler delinmesi lazım sanıyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 29, 2016, 15:34:05 Gönderen: Şevket Öztürk »
*

M. C.

« Yanıtla #24 : Aralık 29, 2016, 16:02:40 »
Şimdi şu an benim kamara giriş kapısı ahşap, pleksi yapıldığında içerisi olduğu gibi görünmüyor mu.Evlerimizdeki kapıların içeriyi gösterir olması gibi bir şey değil mi bu?Bir de havalandırma için diogonal delikler delinmesi lazım sanıyorum.

Gündüzleri içerisi dışarıdan hiç gözükmüyor gece ancak içeride ışık varsa gözüküyor ama çok net değil elbette.
İçeride oturup dışarıyı seyredebilmek gibi avantajı da var.
Biz teknede kalırsak kapıya perde takıyoruz, yerleşik olduğunuz marinada çok gerek yok ama başka limanlarda özellikle ilk gün meraklı münasebetsiz çok oluyor.

Havalandırma delikleri için henüz karar vermedim nasıl olacağına ama kontrol edebildiğim bir sistem olsun isterim.
*

M. C.

« Yanıtla #25 : Aralık 30, 2016, 19:20:17 »
Bugün itibari ile iki kapıda açılıp kapanıyor, şimdi kilit ve ince ayar kaldı. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #26 : Aralık 30, 2016, 20:35:35 »
Murat korsanım eline sağlık güzel görünüyor.
Aklımı çeldinya yarın ölçüleri almaya başlıyacağım.
Eski tahtaları çöpe atarken aman dikkat et ayağına düşürme:)
*

K. K.

« Yanıtla #27 : Aralık 30, 2016, 20:56:21 »
Güzel olmuş eline sağlık.Bu sürgülü kapak bende de problem.Yarın bir keşif yapayım bakalım ben de.
*

M. C.

« Yanıtla #28 : Aralık 31, 2016, 09:30:24 »
Murat korsanım eline sağlık güzel görünüyor.
Aklımı çeldinya yarın ölçüleri almaya başlıyacağım.
Eski tahtaları çöpe atarken aman dikkat et ayağına düşürme:)

Eskileri depoya kaldıracağım belki hatch lumboz vs. için lazım olur.

(Başkamara lumboz projem varda  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )
*

M. C.

« Yanıtla #29 : Aralık 31, 2016, 09:31:31 »
Güzel olmuş eline sağlık.Bu sürgülü kapak bende de problem.Yarın bir keşif yapayım bakalım ben de.

Teşekkürler.

Bende bugün yapı markete gidip tutamak alacağım kapı için.
Vakit bulabilirsem de kilidi takacağım, sonra süslemeler vs.