0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. A.

Ynt: KUZEY VE BATI EGE TURU
« Yanıtla #60 : Ocak 30, 2017, 21:09:13 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Baransel abi sevindim, inşallah geçen seneki gibi güzel bir karşılaşma olur.
Evet Sevgili Tunç yediadalarda çok güzeldi.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Özellikle sizin ağaçlardan koltuk alırken kurduğunuz sistem, eşim ile dikkatimizi çekmiş,  çok hoşumuza gitmişti . Hep yeni bir şeyler görmek, öğrenmek beraberlikleri de kalitelendiriyor.
Çok selamlar

*

H. A.

« Yanıtla #61 : Ocak 30, 2017, 23:43:57 »
Bizde 2015 sezonunda Semra'nın rahatsızlığı nedeniyle Alainisos dan sonrasını kısa kestiğimiz turumuzu bu yıl tamamlamayı düşünüyoruz. Şurandaki düşüncemiz 15 Haziran 2017 civarlarında oralarda olmak. Önümüzdeki günlerde planı tamamlayınca yazarım.

*

T. A.

« Yanıtla #62 : Ocak 30, 2017, 23:55:45 »
Bu konuyu başından sonuna okudum. Sadece bir iki güncelleme yapmak istiyorum naçizane;

1- Çanakkale sınır kapısı ne yazık ki kapatıldı. Bozcaadaya açılma durumu var ama net değil sanıyorum.

2- Midilli adasında ikinci bir port of entry açıldı; "Petra". İşlemler 20 dakikada bitiyor, çok kolay. Port police'de yakın liman Molivos'tan olduğunuz yere geliyor, orada işlemi yapıyor. Midilli'de acente masrafı ve zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız, Petra'dan girişi kendiniz yapın.. Korunaklı çok da güzel bir yer. (Ben de ilk Zafer Türkmen korsandan öğrenip gitmiştim)

Tunç Korsanım,
Et seviyorsanız, Skiathos'ta Koziakas restauranta gidin. Ben gitmedim ama mutlaka gidilecek yerler listeme ekledim. gidenler anlata anlata bitiremedi... Her çeşit etin harika sunulduğu bir yermiş.. Fotoları altta gönderiyorum.

İyi seyirler dilerim.. Denizlerde görüşmek üzere..

Murat korsanım notumu aldım, mutlaka gideceğim, teşekkürler

*

E. O.

« Yanıtla #63 : Ocak 31, 2017, 10:47:17 »
Çanakkale için tek sıkıntı, eğer işlem yapacağınız gün pazar günü ise, gümrük işlemleri için 7 km uzakta olan gümrükten gelecek elemanları getirebilmek ve Liman Başkanlığı'ndaki görevli ailesiyle bir yerde pazar gününün keyfini çıkartıyorsa onu telefonla çağırtmak. Sonra herşey su gibi akıyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Buraya yazmak daha iyi olacak herhalde, çıkış yapacaklar için yurtdışı çıkış harçları dekontunun aslını istiyorlar, unutmayalım yoksa bir daha yatırırsınız.
Çok iyi bir uyarı. Ben almamıştım. Pazar günü olduğu için bankalar da kapalı idi; gümrükte bu makbuzu kesecek kişi de izindeydi, çok çekmece ve dolap karıştırdık makbuz koçanını bulmak için, yani yarım saatime maloldu.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yurtdışı pulu ile ilgili bir sorum olacak,
Acaba havaalanından pul alsak olmuyor mu, damgalanmamış pul un geçerli olması lazım

*

E. Ç.

« Yanıtla #64 : Ocak 31, 2017, 16:14:37 »
evet geçerli