0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. B.

2014 Nisan Ayı Fotoğraf Yarışması
« : Nisan 08, 2014, 13:12:54 »
Evvettt oylama başlıyor. Hepinizin 3 oy hakkı var. isimleri yazmadım,gönderenleri de yazmadım. zor geldi . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap zaten karışık. İtirazı olan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Katılımcı korsanlar ; aferim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap via böyle...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

bak tekrar söylüyorum .Oylama mecburi. Ona göre  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Arkadaşının fotoğrafını kayırmak , (bulabilirseniz tabi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap) serbest.  Yazıları takip eden zaten hangi fotoğraf kimin bulur.

Yorum yapmak serbest. Hatam varsa da napiiiim. Hadi bakalım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. T.

Ynt: 2014 Nisan Ayı Fotoğraf Yarışması
« Yanıtla #1 : Nisan 08, 2014, 13:17:05 »
Tüm yarışmacı korsanlara başarılar dilerim ,,,  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. D.

« Yanıtla #2 : Nisan 08, 2014, 13:26:23 »
Gestapo  o kadar tantana yaptın, deyim yerinde ise dağ fare doğurdu.Hepsi akşam güneşi yada karanlık.Hiç birini beğenmedim insan bir ön eleme yapar değilmi ? hadi yine hatırın kırılmasın diye oy verdim gitti.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. B.

« Yanıtla #3 : Nisan 08, 2014, 13:28:13 »
Teşekkürler Hüseyin korsanım:)

*

E. B.

« Yanıtla #4 : Nisan 08, 2014, 13:29:54 »
Siyah beyaz fotoğrafta küçük çocuk kime benziyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Nisan 08, 2014, 13:39:44 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Siyah beyaz fotoğrafta küçük çocuk kime benziyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çocuğu bilmem de kız Vural Perk'in ablasına benziyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. Y.

« Yanıtla #6 : Nisan 08, 2014, 14:21:57 »
Ersin korsanım hasedimden çatır çatır çatladım. Bu kadar fotoğraf gönderildiğine göre senin gestepo tarzın epey etki yaratmış. Yöneticimizden rica edelim 3 nolu fotoğrafın boyutunu düzeltsin. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2014, 14:25:03 Gönderen: Nedim Yıldız »
*

E. B.

« Yanıtla #7 : Nisan 08, 2014, 14:48:25 »
Hüseyin korsanım benim gibi adamı da gestapo yaptın ya . Ben sana daha ne diyim yaa Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Olurmu öyle şey Nedim korsanım.  Bu korsan takımı seni daha çok özler. Yakında bana kazan kaldırıp ,seni geri isterlerse şaşırma,

Öyle böyle sonuçta korsan takımı bunlar..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ne demişler Gelen gideni aratır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. G.

« Yanıtla #8 : Nisan 08, 2014, 14:57:53 »
Bu yarışmanın başlığının sonradan okumanın pişmanlığı içindeyim çok güzel resimler emeklerinize sağlık.

Saygılar.
*

E. B.

« Yanıtla #9 : Nisan 08, 2014, 15:00:45 »
Serkan korsan şimdi ben bunu yazdım. (sahiden bak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap) Anons ettiğimde MAyıs ayını bir fotoğraf gönderme.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. O.

« Yanıtla #10 : Nisan 08, 2014, 15:08:30 »
Valla ben Vural Korsan'ın fotoyu buldum galiba.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tüm fotograflar çok güzel, aralarından seçim yapmak çok zor, herkesin eline sağlık..
Ersin Korsan'ım bu moderatörlük işi sana çok yakıştı, herşey tam da Gezgin Korsanlara yakışır şekilde korsanca yürüyor...
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2014, 15:10:06 Gönderen: Eyüp Oğan »
*

N. B.

« Yanıtla #11 : Nisan 08, 2014, 15:36:54 »
Lazımlığa oturan çocuk oradan "Önümde ZORLU yıllar" var der gibi bakıyor.
Kendisi de orada fazla DURMAZ gibi.
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2014, 15:42:49 Gönderen: Noyan Bakır »
*

E. B.

« Yanıtla #12 : Nisan 08, 2014, 15:39:43 »
Tutturamadın Noyan korsanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bakınız Hakan Erim Yorumu... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. Y.

« Yanıtla #13 : Nisan 08, 2014, 15:46:44 »
Hic beklemedigim kadar guzel fotograflar cikti gercekten,ozellikle "direkteki dalga" fotografi sahaneymis gercekten,butun fotografik unsurlar yeli yerinde Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Herkesin ellerine saglik
*

H. D.

« Yanıtla #14 : Nisan 08, 2014, 16:00:57 »
Umarım ki yanlış seçim yapmadım.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2014, 16:01:33 Gönderen: Hüseyin Durmaz »