0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Z. D.

TANSİYON
« : Ocak 31, 2016, 16:48:44 »
İzlemeye değer

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

İ. S.

Ynt: TANSİYON
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2016, 18:27:39 »
Zafer abi teşekkürler video için. Yüksek tansiyona namzet biri için video çok ilgimi çekti. Yüksek tansiyonun çözümü zayıf kalmak ve tuzdan uzak bir hayat sanırım ama bir türlü beceremedim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. T.

« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2016, 21:26:04 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Z. D.

« Yanıtla #3 : Şubat 01, 2016, 09:56:53 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Zafer abi teşekkürler video için. Yüksek tansiyona namzet biri için video çok ilgimi çekti. Yüksek tansiyonun çözümü zayıf kalmak ve tuzdan uzak bir hayat sanırım ama bir türlü beceremedim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Vücudun tuza da ihtiyacı var. Öncelikle şeker ve buğdayı yaşamınızdan çıkarmanızdan yarar var İbrahim korsanım

*

İ. S.

« Yanıtla #4 : Şubat 01, 2016, 13:48:04 »
Şu anda yaptığım tam olarak o inşallah kalıcı olur Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. N.

« Yanıtla #5 : Aralık 20, 2017, 18:10:07 »
tesekkur ederim.
*

K. T.

« Yanıtla #6 : Aralık 21, 2017, 14:33:51 »
Çok yararlı bir video teşekkürler Zafer korsanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Y. T.

« Yanıtla #7 : Aralık 21, 2017, 14:49:39 »
 Benim tansiyonum küçük 7 büyük 10 ancak son zamanda çok kilo aldım her ne kadar spor salonundan nefret etsemde düzenli spor yapmak için gerekiyor sanırım.