0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Ynt: Radyo Açıldı
« Yanıtla #30 : Şubat 13, 2016, 20:47:06 »
Her üçünüzede teşekkür ve saygılar. ancak ben ayfon kullanıcısı olarak mağdurum-))

*

H. E.

« Yanıtla #31 : Şubat 13, 2016, 20:52:24 »
Korsanlar,
Radyomuz için "jingle" ihtiyacımız var. Nedir jingle? TV yayınında köşede duran kanal logosunun radyo karşılığı. Radyo adının yayınlandığı kısa anonslar.
Şu anki test yayınında parça geçişlerinde zaman zaman duyuyor olmalısınız.

İşte isteğimiz, bu radyoyu hep beraber yapacağımızdan, telefonunuza, bilgisayarınıza, nereye, ne şekilde olursa olsun kısa bir ses dosyası kaydedip bana göndermeniz.

"Gezgin Korsan Radyo" diyebilirsiniz. Ya da "Radyo Gezgin Korsan". Veya "Korsan Radyo Gezgin". Hatta "Gezgin Radyo Korsan".

Kaydedin, bana hakanerim et yahoo kom adresine gönderin. Radyomuzda sizin sesinizle jingle'larımız yayınlansın.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

« Yanıtla #32 : Şubat 13, 2016, 21:52:33 »
Hulki abi, radyo sayfasında altta iOS yazan telefon ikonuna tıklarsan, sular-seller gibi berrak olarak dinlersin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

« Yanıtla #33 : Şubat 13, 2016, 22:00:50 »
Ellerinize sağlık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #34 : Şubat 13, 2016, 22:02:01 »
Bu arada bir soruyu cevaplandırıyorum: Radyoda arada duyulan öküz sesli jingle HakanZ'ya aitmiş.

*

A. Ü.

« Yanıtla #35 : Şubat 13, 2016, 22:06:45 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu arada bir soruyu cevaplandırıyorum: Radyoda arada duyulan öküz sesli jingle HakanZ'ya aitmiş.
*

U. T.

« Yanıtla #36 : Şubat 13, 2016, 22:15:10 »
Emeği geçenlere teşekkürler.
*

H. Z.

« Yanıtla #37 : Şubat 13, 2016, 22:22:25 »
Saat 23 30 - 00 00 gibi benim program başlıyo anacım.

*

O. A.

« Yanıtla #38 : Şubat 13, 2016, 22:43:39 »
Gezgin korsan ailesinden bir birey olarak gekofm i yukledim ve dinliyorum tebrik ederim.
Gezgin korsandan ricam haftanin bir gunu yada gun icerisinde bir saat belirlenerek yelken ve denizcilikle ilgili teknik bilgi ,sohbet ve soylesilerde yapilirsa cok seviniriz saygilar
*

Ö. T.

« Yanıtla #39 : Şubat 13, 2016, 22:56:28 »
"Gece Tayfası" oldukça iddialı geliyor

merak ettim doğrusu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #40 : Şubat 13, 2016, 23:17:08 »
Saat 23 30 - 00 00 gibi benim program başlıyo anacım.

Hakan korsanım.23 30 bekliyorum.senden ricam sunuculuk yapacaksan,yavaş konuş:)
*

H. Z.

« Yanıtla #41 : Şubat 13, 2016, 23:50:17 »
00 00 başlıo
*

H. T.

« Yanıtla #42 : Şubat 14, 2016, 01:18:15 »
Tebrikler ve de iyi eğlenceler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. K.

« Yanıtla #43 : Şubat 14, 2016, 14:05:13 »
hayırlı olsun, çok hızlı bir giriş yapmışsınız yalnız. podcast var mıdır? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

dünkü nasıldı bilmiyorum ancak şu istek +1:
Gezgin korsandan ricam haftanin bir gunu yada gun icerisinde bir saat belirlenerek yelken ve denizcilikle ilgili teknik bilgi ,sohbet ve soylesilerde yapilirsa cok seviniriz saygilar

ekşi sözlük'ün de sourberry isimli bir radyosu var, arayüzünü paylaşmak istedim belki bir şeyler yapılırsa diye:
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. A.

« Yanıtla #44 : Şubat 14, 2016, 14:28:03 »
Hayırlı olsun....