Bağlanılan Hatırlatmalar

• 29 Nisan 2017, Geleneksel Gezgin Korsan Yalova Mehmet Özhara: Nisan 29, 2017 - Nisan 30, 2017

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. T.

Ynt: 29 Nisan 2017, Geleneksel Gezgin Korsan Yalova Mehmet Özharar Rallisi
« Yanıtla #135 : Şubat 22, 2017, 13:56:55 »
Herkese Merhaba.

Afişimizin Son hali Budur;

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Foruma girmeyen uyelere ulaşabilmek için marinalara afiş asmaktan bahsetmiştik. Onun için Marina temsilcilerine hala ihtiyacımız var. Bu arada Afişimizi Hakan Gönüllü hazırladı sağolsun.

Marinalar için yardımcı olacak dostlarımız aşağıdaki gibidir.

Wim : Dilek Ergül de ( Mail Atıldı)
Ataköy : Hakan Meriç te
Kalamış : Seçkin Barlas ta
Tuzla : Mehmet Cem Özen de

Afişi renkli bir yazıcıda ihtiyacı kadar temsilcilerimiz yazdırabilirse çok seviniriz. Yazım ölçüsü HakanG nin söylediğine göre A3 yada A4 olabiliyor. Şimdi tekrar kontrol ettim buraya yüklerken afiş çözünürlüğü biraz düşüyor(620 Kb.). Özelden mail adreslerini alabilirsem temsilcilerin, onlara orjinal halini mail atarım(1,4Mb.).

Yardımlarınıza şimdiden çok teşekkür ederiz.

Sevgilerimle.

*

D. E.

« Yanıtla #136 : Şubat 22, 2017, 18:56:43 »
Fatih Kardeşim,

Aldım halledeceğim bu hafta sonu..

Ve tabi eğer burada olursam Ali Korsan ile katılacağız..

Sevgiyle,
Dilek Ergül

*

A. R. K.

« Yanıtla #137 : Şubat 26, 2017, 18:44:04 »

Fatih kaptanım,
Bizim tekne mürettebat sayısını 4 kişi olarak degiştirelim lütfen..

1-A. Rıza Kadız
2-Semanur Kadız,
3- Gülümser Özharar
4-Demet hanım ( Gülümser kaptanın kardeşi)

Tel no....532 273 61 71

*

S. Y.

« Yanıtla #138 : Şubat 26, 2017, 20:01:02 »
wilusa 3 kişi fb marinadan

*

M. C.

« Yanıtla #139 : Şubat 26, 2017, 23:26:08 »
Merhaba,
Etkinliğe ben de katılmak istiyorum. Tekne adı ve kişi sayısı bildireceğim.
Tüm sayfaları okudum ancak detaylı bir bilgi bulamadım. Etkinlik ile ilgili daha fazla detay verebilirseniz sevinirim;
- Başlıkta ralli olarak okuyunca ilk aklıma gelen tüm teknelerin grup olarak belli bir yada birkaç yerde toplanıp oradan birlikte etkinliğin yapılacağı yere seyir etmesi olarak düşünmüştüm. Ancak anladığım kadarı ile gün içinde belirli bir zaman kısıtı olmadan tüm tekneler Yalova marinaya gelip bağlanacaklar. En azından aynı marinadan çıkacak tekneler birlikte mi hareket edecek ?
- Sonrasında program akışı nedir ? Herkes kafasına göre takılıp akşam belirlenmiş/rezervasyon yapılmış bir restauranta mı gelecekler ? Marinaya geldikten sonra gün içinde yemek öncesinde başka bir etkinlik olacak mı ?
Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler

*

H. E.

« Yanıtla #140 : Şubat 26, 2017, 23:37:20 »
Belli bir noktada tekneler toplanıp toplu seyir yapacaklar.

Marina yönetimi öncelikle ralli ile gelen tekneleri alacak. Bireysel gitmeyi tercih edenler uzun süre bekleyebilir.

Akşam yemeği öncesi marina alanı içinde bir toplanma ve tanışma kokteyli olacak. Flamasız korsan teknelerine flama çekilecek. Kimi korsanlarla hunharca dalga geçilecek. Akşam beraber yemek yenecek. Protokol masası olmayacak.
*

A. Ü.

« Yanıtla #141 : Şubat 27, 2017, 13:42:30 »
Gecen yılki etkinlikte,Balıkçı Adası önünde toplandı gayette güzel oldu.
Toplanınca korsan tekneleri,konvoy yürüdü,bana göre konvoy başındaki tekneler 6 7 kaptırıp gittiler,arkada kalan tekneler konvoy dan koptular,6.7 giden var gidemeyen var,bunlar dikkate alınır ise daha iyi olur diye düşünüyorum,şu da ola bilir,iki bölüme ayrılıp,hızlı giden tekneler yavaş giden tekneler:)olmaz derler ise 4.5 giden teknelerin arasında gitmeye talibim:)
« Son Düzenleme: Şubat 27, 2017, 13:47:37 Gönderen: Ali Ünalan »
*

S. Ş.

« Yanıtla #142 : Şubat 27, 2017, 14:09:14 »
Merhaba,
Etkinliğe ben de katılmak istiyorum. Tekne adı ve kişi sayısı bildireceğim.
Tüm sayfaları okudum ancak detaylı bir bilgi bulamadım. Etkinlik ile ilgili daha fazla detay verebilirseniz sevinirim;
- Başlıkta ralli olarak okuyunca ilk aklıma gelen tüm teknelerin grup olarak belli bir yada birkaç yerde toplanıp oradan birlikte etkinliğin yapılacağı yere seyir etmesi olarak düşünmüştüm. Ancak anladığım kadarı ile gün içinde belirli bir zaman kısıtı olmadan tüm tekneler Yalova marinaya gelip bağlanacaklar. En azından aynı marinadan çıkacak tekneler birlikte mi hareket edecek ?
- Sonrasında program akışı nedir ? Herkes kafasına göre takılıp akşam belirlenmiş/rezervasyon yapılmış bir restauranta mı gelecekler ? Marinaya geldikten sonra gün içinde yemek öncesinde başka bir etkinlik olacak mı ?
Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler

Murat kaptan ,

uzaktan katılmak isteyip ,giden yok diye dusunup vazgeçenler olabilir, bildiğim kadarı ile tekneniz uzakta, rota verirseniz belki sizinle seyir edenler olabilir 

Geçen sene Marmara dışından tekneyle gelen olmadı diye bilyorum
« Son Düzenleme: Şubat 27, 2017, 14:10:21 Gönderen: Semih Sener »
*

M. C.

« Yanıtla #143 : Şubat 27, 2017, 22:04:38 »
Semih kaptan,
Benim tekne rally zamani Gocek'te olacak. Onunla katilmam biraz kasar beni Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Onun yerine muhtemelen baska bir arkadasimin teknesi ile katilacagim.
Tekne adi : Safari
Cikis yeri: Tuzla Marina
Katilimci sayisi: Muhtemelen 4 yetiskin - 4 cocuk
*

S. Ş.

« Yanıtla #144 : Şubat 27, 2017, 22:13:14 »
Semih kaptan,
Benim tekne rally zamani Gocek'te olacak. Onunla katilmam biraz kasar beni Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Onun yerine muhtemelen baska bir arkadasimin teknesi ile katilacagim.
Tekne adi : Safari
Cikis yeri: Tuzla Marina
Katilimci sayisi: Muhtemelen 4 yetiskin - 4 cocuk

Gorusmek uzere...
*

A. I.

« Yanıtla #145 : Şubat 28, 2017, 23:07:30 »
Murat korsanım, siz de listeye 50. sıradan eklendiniz. İletişim için telefon numaranıza ihtiyaç var. Özelden yollarsanız sevinirim.
Evet, elli kayık olduk, kaldı ikinci elliyi bulmak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Duyanlar duymayanlara duyurursa işten bile değil bence   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Listeyi aşağıda yeniden yayınlıyorum. Eksik bilgilerin tamamlanması için yardımınızı rica ediyorum...

*

S. Ş.

Daha da artar Ahmet kaptan,

Viaporta bu sene  baglanan gekoları bekliyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Z. D.

Ahmet korsanım,

Tekneleri limanlara göre sıralarmısın

Pendik Ümit Sönmez MİRA 6 kişi eklermisin
*

Z. D.

Lİmanı boş tekneler

Tuzla, Sibelim

Pendik, risus ,tutkum,

Küçükyalı   ekip, özi, evrensel, iris, maşallah

Trilye  reina

Tümay korsanım Özi ile gelmez herhalde yeni teknesinin ismini yazalım
*

M. C. Ö.

Ahmet korsanım Kalamış'tan 1 tekne daha ekliyoruz, S/Y MINE,  Yavuz Atalay, 3 kişi Tel: ... (Sonra yazarım)

Teşekkürler

Mehmet Cem Özen
Sea Monkey

Murat korsanım, siz de listeye 50. sıradan eklendiniz. İletişim için telefon numaranıza ihtiyaç var. Özelden yollarsanız sevinirim.
Evet, elli kayık olduk, kaldı ikinci elliyi bulmak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Duyanlar duymayanlara duyurursa işten bile değil bence   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Listeyi aşağıda yeniden yayınlıyorum. Eksik bilgilerin tamamlanması için yardımınızı rica ediyorum...