0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. A. A.

Beneteau Oceanis 40 satın almayı düşünenler
« : Nisan 18, 2017, 22:15:09 »
Arkadaşımın gözü doymuyor tekneyi büyütecek , TC bayraklı  teknesini satıyor . Tabii ki sağlam bir fiyata satmak amacında , teknede gerçekten çok temiz adamı tutmasak obsesyondan psikiatriye yatırırlar zaten.  İlan ortalıkta dolanıyor ,  ancak kendi arkadaşlarımızdan biri alacaksa ciddi ciddi fiyatı kırar. Varsa eğer meraklıları bana mesaj atarsa ortalıktaki ilana yönlendiririz. Böyle garip bir duyuru oldu kusura bakmayın ama dışarıdan gelecek taleplerde de nasibini köreltmek istemiyor , rakamda kararlı ... Bizden biri alacak olursa al takke ver külah durumu söz konusu olabilir deyo Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Ynt: Beneteau Oceanis 40 satın almayı düşünenler
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2017, 22:30:28 »
Böyle tiplerden tekne almak en iyisidir.

*

H. D.

« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2017, 22:57:38 »
110 bin evropa lirası olan sefine mi?

*

E. A. A.

« Yanıtla #3 : Nisan 18, 2017, 23:04:55 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
110 bin evropa lirası olan sefine mi?

Pozitif abey, geçenlerde yakın bir rakama vermedi molla inat etti. Bu arada göz diktiği tekneyi kaçırdı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 

*

U. K.

« Yanıtla #4 : Nisan 18, 2017, 23:41:54 »
Alp Abim,
"sağlam bir paraya satmak niyetinde" diye ilan olur mu?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2017, 23:42:41 Gönderen: Umut Korkmaz »

*

E. A. A.

« Yanıtla #5 : Nisan 19, 2017, 06:49:50 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Alp Abim,
"sağlam bir paraya satmak niyetinde" diye ilan olur mu?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ya Umut benden de satıcı bu kadar olur işte ama ne yapayım doğrusu bu. Sanki kız veriyor mubarek . Bir ara benim 46 yı satıp bunu almayı bu arada cebimde para kalmasını da , masrafların göreceli azalmasını da düşünmedim değil hani. Gördüğün üzere cin gibiyim ama sonra üşendim vazgeçtim böyle bana daha uygun diye Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. K.

« Yanıtla #6 : Nisan 19, 2017, 08:56:10 »
Abim, hayır "sağlam para" deyince alıcı olmasam da ürküyor insan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. K. T.

« Yanıtla #7 : Mart 31, 2018, 23:29:29 »
sözkonusu teknenin ilanı varmıdır
*

E. A. A.

« Yanıtla #8 : Nisan 02, 2018, 07:19:53 »
Kendisine ulaşmaya çalışacağım ,  foruma girip okumasını söylerim.