0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. S.

Pirgos'tan Maiden'a
« : Haziran 19, 2017, 11:12:11 »
Herkese Merhaba.
Pek çok Korsanın da bildiği üzere geçen ay Ali Ünalan Korsanın Pirgos’unu satın almıştım. Satış işlemlerinden sonra Tekneyi Denizlideki  işyerime getirmemle birlikte Pirgos’un Maiden’a dönüşümü başladı ve dün itibari ile Maiden Ege denizi ile buluştu.  Çok büyük değişiklikler  yapmasam da birkaç ufak ekleme ile hafta sonları çekirdek aile ile geceleyecek minimum gereksinimleri karşılayacak hale geldi. 100 lt temiz su tankı, evye, musluk, duş tahliye sistemi , portatif ocak ve kimyasal wc eklentileri yaptım, minder döşemelerini değiştirdim.  Bunun dışında sadece, pasta cila, zehirli vs gibi işlemler yaptım.  Denizde telafisi olmayacak şekilde çapariz çıkarabilecek bölgelere bir takım müdahaleler ile Maiden denize hazır geldi.  Şu anda Milas Kıyıkışlacık Köyünde, Balıkçı barınağında bağlı. Bayram Tatilinde Güllük körfezi, Güvercinlik, Torba civarlarında Geko Flamasını dalgalandırmak için sabırsız bir şekilde bekliyor. Tekne seçiminden, Ali korsan ile olan pazarlığa hatta su tahliyesi vs gibi teknik konularda yardımcı olan, bilgi, tecrübe ve değerlerini fikirlerini paylaşan tüm Korsanlara canı gönülden teşekkür ederim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

Ynt: Pirgos'tan Maiden'a
« Yanıtla #1 : Haziran 19, 2017, 11:29:08 »
Hayirli olsun karinasindan su eksik olmasin...

*

A. E.

« Yanıtla #2 : Haziran 19, 2017, 12:57:55 »
İyi seyirler yapın pirgos ile. sağlık ve keyifle.

*

A. Ü.

« Yanıtla #3 : Haziran 19, 2017, 13:04:21 »
Efe korsanım,Eski Pirgos’un,yeni,Maiden hakkını vermişin tebrik ederim,karinasından su eksik olmasın...
Birde kaçak kat çıksaydın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

« Yanıtla #4 : Haziran 19, 2017, 13:09:55 »
iyi seyirler, güle güle gezin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. K.

« Yanıtla #5 : Haziran 19, 2017, 16:04:22 »
hayırlısı olsun keyifli seyirler diliyorum
*

A. D.

« Yanıtla #6 : Haziran 19, 2017, 21:59:31 »
Efe Korsan Merhaba,
Öncelikle hayırlı olsun. Biz Kıyıkışlacık ta yaşıyoruz ve denizde olmadığımız zamanlarda da teknemiz orada bağlı. Son bir haftadır zehirl işleri için Bodrum da karadayız ve Çarşamba denize inip bir kaç gün içinde köye döneceğiz.
tanışmak isteriz.
Sağlıkla...

*

B. B.

« Yanıtla #7 : Haziran 19, 2017, 22:48:18 »
Mutlu son diye buna derim ben
*

M. S. Y.

« Yanıtla #8 : Haziran 20, 2017, 03:13:36 »
iyi günlerde kullanın inşallah
*

E. S.

« Yanıtla #9 : Haziran 20, 2017, 12:45:24 »
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Efe korsanım,Eski Pirgos’un,yeni,Maiden hakkını vermişin tebrik ederim,karinasından su eksik olmasın...
Birde kaçak kat çıksaydın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bayram tatilinde kayıkta olacağız, şöyle gözüme 1 m2 lik falan bir alan kestirebilirsem Solar panel de eklemek istiyorum, işte o tam da Kaçak kat Tabirine uyacak:)

Efe Korsan Merhaba,
Öncelikle hayırlı olsun. Biz Kıyıkışlacık ta yaşıyoruz ve denizde olmadığımız zamanlarda da teknemiz orada bağlı. Son bir haftadır zehirl işleri için Bodrum da karadayız ve Çarşamba denize inip bir kaç gün içinde köye döneceğiz.
tanışmak isteriz.
Sağlıkla...

Ahmet Korsanım size özelden de yazdım, biz de çok isteriz sizleri tanımak. En yakın zamanda görüşürüz umarım.
« Son Düzenleme: Haziran 20, 2017, 12:46:04 Gönderen: Efe Sarıoğlu »
*

A. Ü.

« Yanıtla #10 : Haziran 20, 2017, 12:49:44 »
Bayram tatilinde kayıkta olacağız, şöyle gözüme 1 m2 lik falan bir alan kestirebilirsem Solar panel de eklemek istiyorum, işte o tam da Kaçak kat Tabirine uyacak:)

Hiç şaşırmadım Efe aynı kafadayız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. G.

« Yanıtla #11 : Haziran 28, 2017, 18:03:21 »
 Kolay gelsin, gule gule kullanin.

*

C. İ.

« Yanıtla #12 : Haziran 28, 2017, 23:20:25 »
Güle güle gezin kullanın. Güneş paneli teknenize yapacağınız en güzel işlerden biridir.
Hani derler ya '' her eve lazım'' işte öyle bir şey.
*

E. S.

« Yanıtla #13 : Haziran 29, 2017, 11:07:28 »
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.  Bu arada zaten Enerji sektöründe faaliyet gösteren bir işletme sahibiyim. Güneş enerji santrallerinin mekanik montajlarını yapıyorum. Yeni elimde photovoltaic panelden fazla bir şey yok. Sıkıntı teknenin çok küçük olması, genelde montaj yapılan Roll bar üzerinde hali hazırda sarma bir tente var . Teknede gölge, enerjiden daha önemli bir ihtiyaç olduğu için tenteyi iptal edip Güneş paneli koymadım ama portatif veya basit başka bir montaj aparatı uydurup en azından 150 wattlık bir paneli en kısa sürede ekleyeceğim.