0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. A. A.

Nurettin Korsan ile irtibattayız  bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ancak aynı durumda olan diğer arkadaşların isimleri ve doğal olarak sayılarına ihtiyacım var. Korsan olup olmamaları önemli değil toplam sayı ve isimler önemli.

*

E. Ç.

SY North - Nejat Avcı  - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
SY MAHAYANA - Nezih Kılıçkını - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
SY Storm Bird - Ahmet N. Davran - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
SY ANOUK - Ekrem İnözü - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
SY Keyif - Nadire Berker - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Not: Anouk teknesinin bandırasından emin değilim.

*

Z. T.

*

O. U.

Dünya turunda olan ve Amerikan bayrağı taşıyan bir başka ekipte S/Y Gezi.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ö.

SY ANOUK  Türk bayrağı

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

E. A. A.

Sağolun toplamda 5 tekne sanırım.

1. SY KOZA Nurettin İşletici
2. SY North - Nejat Avcı  - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
3. SY MAHAYANA - Nezih Kılıçkını - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
4. SY Storm Bird - Ahmet N. Davran - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
5. SY Keyif - Nadire Berker - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kendilerine bir ulaşmaya çalışalım TC bayrağı hakkında düşüncelerini alalım...
*

A. S. E.

Çok iyi bir başlık,umarım amacına da ulaşır Emin Alp kaptanım.Nurettin abinin bloğu Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bende bunu vermiş olayım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Ö.

SY BLUE BELLE
cahilcesareti.com
Uğur & Maral & Milo

öZgür

*

E. M.

Blue belle Türk bayraklı

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
*

E. O.

S/Y BALIKCIL   Mustafa-Elif Yurtbulmuş

ABD bayraklı
*

E. A. A.

Arkadaslar hepsine mesaj attim geri donen olmadi. Niyetlerini ogrenmeden hareket edemem . Bu gun tekrar konusacagim eger sizlerde tanidiklariniza ulasabilirseniz bilgilendirin lutfen.

Preo_P2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

Ö. Ö.

SY BLUE BELLE
cahilcesareti.com
Uğur & Maral & Milo
Cahillerin web sitesini yanlış yazmışım, sonu com değil ORG olacak.
web: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
twitter: @cahilcesareti_
Fb: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Inst: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yeni tayfa MİLO bebeğe selamlar! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. İ.

Bir de Kandiba teknesi var
*

E. O.

Arkadaslar hepsine mesaj attim geri donen olmadi. Niyetlerini ogrenmeden hareket edemem . Bu gun tekrar konusacagim eger sizlerde tanidiklariniza ulasabilirseniz bilgilendirin lutfen.

Preo_P2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balıkcıl teknesi ile whatsup tan konusuyoruz. Liman başkanına onun durumunu sormuştum.. Tekneyi görmeden kendi olmadan mümkün gözükmüyor demişti... Mustafa da  madem süre sınırlaması yok geldiğimde yani 1 yıl sonra gecerim demişti... Geçmek isteyenler arasına adını yazabilirsiniz ama nasıl olacak gelmeden şu an Avustralya da lar

*

E. A. A.

Arkadaşların bir kısmından geri dönüş oldu , gelen bilgileri sentezleyip Nurettin İşletici K. onayını da aldıktan sonra (önerileri ulaşabildiğim tüm arkadaşlara da yolladım) , resmi  formata uygun şekilde düzenleyip  liman başkanlığımıza verdim. Bu gün yazıyı Ankara'ya ilettiğine dair mesaj geldi. Umarım hayırlısı olur işe yarar bir karar alırlar. Eh benim adım  Hıdır yapacağım budur durumu yani Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap